از آنجایی که تنوع محصولات آرایشی و بهداشتی بسیار زیاد است هر کسی می تواند در خرید آنها کمی سردرگم شود. بسیاری از خانمها در هنگام خرید لوازم آرایشی و بهداشتی از کیفیت و کارایی این محصولات اطلاع کافی نداشته و اغلب به توصیه های فروشنده و یا دوستان خود اکتفا می کنند و بعد از مصرف محصول مورد نظر متوجه می شوند که این محصول یا مناسب پوستشان نبوده و یا عوارضی در پی دارند.

هدف ما در این سایت کمک به شناسایی و بررسی بیشتر محصولات آرایشی و بهداشتی به زبان ساده بوده بطوری که هر کسی بتواند به راحتی محصول مورد نظر خود را بیابد.

ما در این سایت از نظر کارشناسان خود و همچنین وب سایتهای معتبر خارجی برای بررسی محصولات استفاده کرده ایم و سعی نمودیم که این نظرات را به زبان ساده بازگو کنیم. همچنین با جمع آوری نظرات مصرف کنندگان و امتیازدهی به این محصولات، تلاش کرده ایم که به شما مصرف کننده عزیز در انتخاب دقیق محصولات آرایشی و بهداشتی کمک کنیم.

لطفا در نظر داشته باشید که هر پوستی خصوصیات مخصوص به خود را داشته و نظرات کارشناسان و مصرف کنندگان دیگر حتما صد در صد درست نیست ولی مطمئنا می توانند به شما در خرید محصول مورد نظرتان کمک خوبی کنند.

برخی از منابع ما برای استفاده در این وبسایت به شرح زیر است:

makeupalley.com

influenster.com

beautyheaven.com

cosmopolitan.com

ulta.com

allure.com

stylecraze.com

makeupandbeauty.com

beautybulletin.com

temptalia.com

makeupandbeautyblog.com

projectvanity.com