پالت سایه چشم نود:

با استفاده از یک پالت سایه چشم نود، شما می توانید به چشمانتان رنگی زیبا ببخشید. برندهای مختلفی از این پالت در بازار موجود است از جمله:

Urban Dacy, Dior, Sephore, Huda Beauty

فقط کافیست یک پالت سایه چشم نود که سایه های آن با رنگ پوستتان مطابقت داشته باشد را تهیه کرده و روشهای زیر را دنبال کنید.

رمز استفاده از هر پالت سایه ای، استفاده درست از سایه های تیره و روشن و همچنین ترکیب کردن درست آنهاست.

بهترین روش این است که از سایه های روشن برای بیشتر نمایان کردن قسمت های مورد نظرتان، و از سایه های تیره برای عمق دادن به آن قسمتها استفاده کنید.

در پالت نود، سایه های بژ، خاکستری مایل به قهوه ای، و شکلاتی ممکن است به نظر مایوس کننده بنظر بیایند ولی اگر آنها را درست ترکیب کنید می توانند رنگی بسیار جذاب به چشمانتان بدهند.

بیشتر بخوانید: بهترین و کامل ترین آموزش سایه زدن چشم

روش استفاده از پالت سایه چشم نود:

1- با استفاده از برس سایه یا اپلیکاتور، سایه ای روشن یا متوسط بر روی پلک و اطراف چشمتان بمالید و سعی کنید که خطی معلوم نباشد و کاملا محو شود.

2- با استفاده از یک خط چشم، و روی هر دو خط مژه بالایی و پایینی خطی از بیرون به داخل بکشید جوری که قسمت بیرونی خطی تیره تر و کلفت تر از قسمت داخلی داشته باشد.

3- با استفاده از سایه ای تیره تر، گوشه بیرونی پلک و بالای خط پلکتان را سایه بزنید. در انتها کار خوتان را با ریمل زدن مژه هایتان به پایان برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.